Mer

Agents

Contact en

Joel Selling

Handels i Göteborg

Email:selling.joel@gmail.com
Mobile:

Moa Bergström

Södertörn och Stockholmsområdet

Email:bergstrommoa@gmail.com
Mobile:

Daniel Gröttheim

KTH

Email:daniel.grottheim@hotmail.com
Mobile:

Alex Evander

Lunds Tekniska Högskola

Email:ax.evander@gmail.com
Mobile:0707540402

Cajsa Holm

Handelshögskolan i Göteborg

Email:cajsa.ej.holm@gmail.com
Mobile:0733-899703

Filip Matz

Industrial Engineering and Management at KTH

Email:filip@matzoco.se
Mobile:+46 705 371 055

Frida Lantz Bergqvist

KTH

Email:fbergkv@kth.se
Mobile:

Alexandra Lundegård

Uppsala Universitet

Email:alexandra.lundegard@gmail.com
Mobile:0704421209

Arvid Karlefors

Högskolan i Jönköping

Email:arvid@karlefors.se
Mobile:0701472929

Christoffer Johansson

Linköpings Tekniska Högskola

Email:crippe.johansson@telia.com
Mobile:0768343333

Daniel Keyvanpour

Linköpings Tekniska Högskola

Email:daniel.keyvanpour@gmail.com
Mobile:+46761702425

Emil Gustavsson

Hedersagent and Senior Executive Agent

Email:Emil.gustavsson5@gmail.com
Mobile:+46729650155

Erik Månsson

Lunds Universitet

Email:erikmansson@hotmail.com
Mobile:0721-744479

Henrik Granered

Umeå Universitet

Email:henrik.granered@gmail.com
Mobile:+46706760443

Nicole Schiller

Lunds Universitet

Email:nicole.schiller@hotmail.com
Mobile:0768721943