Mer

Kontakta 4potentials

  • c/o Convendum
  • Vasagatan 16
  • 111 20 Stockholm
  • c/o Convendum
  • Kungsportsavenyn 21
  • 411 36 Göteborg
  • Lejongränd 1
  • 621 57 Visby

  • Org.nr: 556825-3131
  • VAT: SE556825313101
  • D-U-N-S®nr: 35-030-0651

Anställda

Gustaf Geterud, VD & Talangjägare

Epost:gustaf@4potentials.com
Mobil:+46 76 113 97 97
Linkedin:Visa profil

Sofie Selin, Talent Relations & Diversity

Epost:sofie@4potentials.com
Mobil:+46 709 60 81 85
Linkedin:Visa profil

Anna Caroline Osseyran, Talent Relations & Konstkännare

Epost:annacaroline@4potentials.com
Mobil:+46 700 73 85 19
Linkedin:Visa profil

Daniel Aglöv, Client Relations & Employer Branding

Epost:daniel@4potentials.com
Mobil:+46 702 754 710
Linkedin:Visa profil

Fredrik Andersson, Grundare & Brobyggare

Epost:fredrik.andersson@4potentials.com
Mobil:+46 736 84 70 27
Linkedin:Visa profil

Lisa Aggeryd, Talent Relations & Äventyrare

Epost:lisa@4potentials.com
Mobil:+46 730 33 12 36
Linkedin:Visa profil

Monica Lönnbom, Talent Relations & Intuitive coaching

Epost:monica.lonnbom@4potentials.com
Mobil:+46 735 10 19 19
Linkedin:Visa profil

Niklas Delmar, Client Relations & Engagemangsnörd

Epost:niklas@4potentials.com
Mobil:+46 709 88 57 33
Linkedin:Visa profil

Emil Gustavsson, Research Analyst & Kunskapssökare

Epost:search@4potentials.com
Mobil:+46 729 65 01 55
Linkedin:Visa profil