VEM ÄR ÅRETS MARKNADSCHEF?

4potentials utser årligen Sveriges främsta ledare och specialister inom ett tiotal område:

  • ÅRETS HR CHEF
  • ÅRETS IT TECH MEDARBETARE
  • ÅRETS MEST TALANGFULLA ENTREPRENÖR
  • ÅRETS TALENT MANAGER
  • ÅRETS KONSULT
  • ÅRETS LEDARE, SPECIALIST ELLER ANNAN TALANG INOM OFFENTLIG SEKTOR
  • ÅRETS MARKNADSCHEF
  • ÅRETS SÄLJARE
  • ÅRETS CFO
  • ÅRETS STUDENT
  • ÅRETS KOMPIS OCH KOLLEGA I ARBETSLIVET
  • ÅRETS TOP 500 CHANGE LEADERS
  • ÅRETS TALANGFÖRETAG – SOM ÄR ETT LAGPRIS

 

Årets marknadschef är en person som tack vare sitt ledarskap och sin insats som marknadschef sett till att bolagets omsättning och lönsamhet har haft en god utveckling. För att bli årets marknadschef måste du ha en roll som marknadschef, Marketing director eller motsvarande.

ANSÖK SJÄLV!

Du antingen själv ansöka genom att logga in om du är medlem här: https://4potentials.se/login/

eller ansöka själv här. Gör det! Ibland måste man ansöka själv för att fler skall få upptäcka din unika potential! https://4potentials.se/apply/

 

REKOMMENDERA NÅGON ANNAN

Vill du rekommendera någon så är det enklast att maila/meddela den personen och skriva….

…..Jag tycker du är fantastisk och vill nominera dig till…..och jag och 4potentials vill gärna att du ansöker här https://4potentials.se/apply/     senast den 30/12 2023

eller rekommendera här: https://4potentials.se/rekommendera-till-natverket/

 

INFORMATION OM PROCESSEN OCH PRISUTDELNING

Prisutdelning sker i Q1 2024. 4potentials kommer överraska vinnaren och då vi utser flera olika vinnare kommer listorna att börja presenteras i slutet av januari 2024 och avslutas i mars 2024. Många uppskattar vårt pris för att konkurrensen är extrem och det vet att 4potentials gör en grundlig research.

4potentials kommer presentera Top 10 inom varje kategori! 4potentials kommer se till att olika branschtidningar skriver om Top 10 samt vinnaren.

Vinnaren får gratis medlemskap i 4potentials och alla andra kommer erbjudas att efter processen bli medlem i Sveriges största talangnätverk för en engångsavgift på 1195 sek exkl moms. Då ingår fri coaching hela livet, Executive search jobb-tips, jobbsökartips, kontakter med 6000 beslutsfattare, 1000 företag samt en chans att få träffa de allra bästa inom ditt område. Som medlem får man hela tiden information om nya rankingar samt kan träffa topprankade kandidater via event mm. Det är såklart frivilligt om man vill vara med i 4potentials nätverk.

Vill du beskriva mer varför du eller en annan kandidat är värd att vinna kan du alltid maila Fredrik.Andersson@4potentials.com

 

TOP 500 CHANGE LEADERS LISTAN – SVERIGES LÄNGSTA OCH MEST TALANGFULLA LISTA!

4potentials släpper Sveriges längsta talanglista i mars 2024. På Top 500 Change Leaders listan kommer de personer med som har en unik förmåga att med ett modigt, hållbart ledarskap gör och har gjort förändringar som inte bara påverkar resultaträkningen utan även hela balansräkningen, företagskulturen och den långsiktiga framgången. Dessa förändringsledare är oftast kloka, analytiska, sociala ledare eller specialister med en unik känsla för people & business. De främsta förändringsledarna tänker och agerar som storartade ledare.

Tack för alla ansökningar och nomineringar!

 

Ansökan

Vi arbetar enligt GDPR.
Läs mer här innan ansökan

Login here and apply - if your information is already in the 4potentials database.

Apply here if you don´t have information in 4potentials database.