Mer

Agenter

Att vara agent innebär att du är en form av ambassadör för 4potentials på din skola. Du får många unika fördelar – och hjälper oss genom att nominera fler nya stjärnor, delta på och arrangera egna events. En agent i 4potentials får utbildning och en chans att träffas lite mer än andra medlemmar. Kontakta FREDRIK.ANDERSSON@4POTENTIALS.COM om du vill veta mer om vår betydande agentverksamhet.

Är du medlem och vill veta mer om medlemskapet? Vill du träffa andra medlemmar på din skola? Kontakta en agent!

Joel Selling

Handels i Göteborg

Email:selling.joel@gmail.com
Mobil:

Moa Bergström

Södertörn och Stockholmsområdet

Email:bergstrommoa@gmail.com
Mobil:

Daniel Gröttheim

KTH

Email:daniel.grottheim@hotmail.com
Mobil:

Alex Evander

Lunds Tekniska Högskola

Email:ax.evander@gmail.com
Mobil:0707540402

Cajsa Holm

Handelshögskolan i Göteborg

Email:cajsa.ej.holm@gmail.com
Mobil:0733-899703

Filip Matz

Industrial Engineering and Management at KTH

Email:filip@matzoco.se
Mobil:+46 705 371 055

Frida Lantz Bergqvist

KTH

Email:fbergkv@kth.se
Mobil:

Alexandra Lundegård

Uppsala Universitet

Email:alexandra.lundegard@gmail.com
Mobil:0704421209

Arvid Karlefors

Högskolan i Jönköping

Email:arvid@karlefors.se
Mobil:0701472929

Christoffer Johansson

Linköpings Tekniska Högskola

Email:crippe.johansson@telia.com
Mobil:0768343333

Daniel Keyvanpour

Linköpings Tekniska Högskola

Email:daniel.keyvanpour@gmail.com
Mobil:+46761702425

Emil Gustavsson

Hedersagent and Senior Executive Agent

Email:Emil.gustavsson5@gmail.com
Mobil:+46729650155

Erik Månsson

Lunds Universitet

Email:erikmansson@hotmail.com
Mobil:0721-744479

Henrik Granered

Umeå Universitet

Email:henrik.granered@gmail.com
Mobil:+46706760443

Nicole Schiller

Lunds Universitet

Email:nicole.schiller@hotmail.com
Mobil:0768721943